top of page
Aydan Boyacı Gerkuş, Edremit İç mimar.png

Aydan Boyacı Gerkuş

İç Mimar & Tasarımcı

Kurucu Ortak

2013 yılında 'İstanbul Ticaret Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı' bölümünden mezun oldu.

 

Yedi yıl boyunca İstanbul'da alısveris merkezleri, oteller, marinalar, müdürlük binaları ve rezidanslar gibi büyük ölçekli projelerin '3 boyutlu modelleme, uygulama çizimleri ve şantiye kontrol & imalat süreçlerinde' yer aldı.

Yeşil bina ofis binalarının LEED enerji etkin olarak tasarlanması, Gelenek Sayesinde Gelecek, Mekan Tasarımında Endüstriyel Boyut, Ritimli Mekanlar gibi katıldığı sempozyumlar ve workshop ile  estetik, özgün ve çağdaş mimari konseptini tüm tecrübelerine yansıttı.

2020 yılında, yalın, fark yaratan ve yaratıcı çözümler sunmak için Edremit, Balkesir'de iç mimari ve tasarım üzerine hizmet veren HAG Yapı Mimarlık & Mühendislik şirketini kurdu.

Hayri Alper Gerkuş, Harita Mühendisi, Edremit HAG Yapı.png

Hayri Alper Gerkuş

Harita Mühendisi & Proje Yöneticisi

Kurucu Ortak

2010 yılında ' Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi/Geomatik Mühendisliği' bölümünden mezun oldu.

6 sene boyunca '3 Boyutlu deformasyon analizi, saha şefliği, büyük ölçekli karayolları ve inşaat projelerinde ihale, uygulama ve koordinasyon süreçlerinde görev alırken eğitimine aynı üniversitede Mimarlık Fakültesi - Şehir ve Bölge Planlama ana bilim dalı, Kentsel Dönüşüm & Tasarım yüksek lisansıyla devam etti.

2015-2019 yılları arasında İstanbul'da Stratejik Pazarlama, Ürün & Segment yöneticiliği yaptıktan sonra 2020 yılında Edremit'te HAG Yapı Mimarlık & Mühendislik şirketini kurdu. Halen Asfalt Türkiye dergisinin ve portalinin yayın editörlüğü & proje yöneticiliği yapıyor, asfaltdunyasi.com'un pazarlama aksiyonlarını yönetiyor.

HAG Yapı | Neler Yapıyoruz?
Videoyu Oynat

hayalleriniz

görünür olsun.

bottom of page